Další ukázkové hodiny angličtiny s lektorkou z nakladatelství Taktik

Naši školu opět navštívila lektorka z nakladatelství Taktik, a to již podruhé. I tentokrát si pro žáky připravila pestré a interaktivní hodiny anglického jazyka, které byly plné her, komunikace i zajímavých aktivit.

Třeťáci se během hodiny vydali na pomyslnou cestu po Velké Británii. Seznamovali se s jejími jednotlivými částmi, poznávali známé osobnosti, významné památky i typické symboly této země.

Patáci a šesťáci se vypravili na palubu slavného Titaniku, kde si prostřednictvím různých jazykových aktivit rozšiřovali slovní zásobu a procvičovali angličtinu zábavnou formou.

Deváťáci si vyzkoušeli zajímavý experiment „lávová lampa“, při kterém procvičovali angličtinu v netradičním a velmi atraktivním kontextu.

Hodiny byly pro všechny žáky zpestřením výuky a zároveň přinesly možnost využít angličtinu přirozeně a v praxi.

Na závěr bychom chtěli paní lektorce poděkovat za milou návštěvu, inspirativní přístup a zajímavé hodiny, které si naši žáci velmi užili.