Během měsíce ledna proběhla okresní kola 15. ročníku soutěže ve finanční gramotnosti. Naše škola se jich účastnila hned ve dvou kategoriích. V kategorii žáků druhého stupně tým složený z Terezy Smejkalové, Jakuba Smejkala a Mojmíra Žaláka vybojoval krásné čtvrté místo, když na postup do krajského kola chyběly pouhé dva body.
V kategorii žáků prvního stupně vytvořili tým žáci pátého ročníku Lucie Anna Křesalová, Petr Mikulka a Lukáš Novotný. Tým vzorně spolupracoval a dokázal získat 26 bodů z třiceti možných stejně jako tým ze ZŠ Němčice nad Hanou. V náš prospěch ale hovořil lepší čas, a tak po zásluze naši páťáci vyhráli okresní kolo a postoupili do kola krajského.
Děkujeme za reprezentaci školy, gratulujeme oběma týmům k umístění a páťákům držíme palce v krajském kole.






