Sedmáci vyrazili na lyžák

Od 2. do 6. února probíhá lyžařský kurz sedmého ročníku v Hynčicích pod Sušinou ve Ski areálu Kraličák. Kurzu se účastní více než tři desítky žáků, kteří si užívají zimní atmosféru a každodenní pohyb na čerstvém vzduchu.

Program je přizpůsoben jak úplným začátečníkům, tak pokročilým lyžařům. Zatímco někteří žáci už pilují techniku a zdokonalují své dovednosti na svahu, jiní zde dělají své první lyžařské krůčky. Lyžařský kurz je nejen o sportovních výkonech, ale také o spolupráci, zábavě a společných zážitcích, na které budou účastníci dlouho vzpomínat.