V předvánočním čase jsme si s dětmi užili krásnou a pohodovou vánoční besídku. Společně jsme si povídali o Vánocích, vánočních zvycích a tradicích. Děti si s sebou přinesly nejrůznější druhy cukroví, o které se navzájem podělily a společně jsme je ochutnávali. Také jsme se podívali na oblíbené vánoční pohádky a dopřáli si chvilku klidu a odpočinku. Velkým zpestřením byla také osvěžující horká čokoláda, která ještě více navodila sváteční pohodu. Součástí besídky bylo také rozdávání dárků, které dětem vykouzlilo úsměv na tváři a přispělo k příjemné atmosféře.

























