Vážení rodiče, přátelé školy,
srdečně Vás zveme na Vánoční jarmark, který proběhne ve čtvrtek 4. prosince od 15 do 18 hodin.
Ve vestibulu školy se již tradičně představí žáci školní družiny se svými výrobky, nebudou chybět ani koledy a prodej vánočních hvězd.
Nově pak letos můžete zavítat do školní jídelny, kde pro vás budou připraveny stánky žáků druhého stupně.
Přijďte nasát pohodovou vánoční atmosféru. Na všechna společná setkání se už moc těšíme.






