Ve dnech 3. – 14. listopadu se na naší škole uskutečnila informatická soutěž Bobřík informatiky. Soutěž byla určena žákům druhého stupně, kteří měli za úkol vyřešit dvanáct logických a informatických úloh v časovém limitu 40 minut.
Žáci 6.–8. ročníku soutěžili v rámci školního kola. Všem soutěžícím děkujeme za aktivní účast, snahu a zájem o informatiku. Mnozí si vedli výborně a prokázali skvělé logické myšlení. Úspěšní řešitelé školního kola: Budaiová Šarlota 6.A, Kaliňáková Karolína 6.A, Nejedlý Džaj Nitai 7.B, Konšel Pavel 8.A, Pataki Patrik 8.A, Školař Petr 8.A, Mačkal Benjamín 8.B.
Žáci 9. ročníku byli zařazeni přímo do celorepublikového kola, kde poměřili své schopnosti s vrstevníky z celé České republiky (na výsledky ještě čekáme). I jim patří velké poděkování a uznání za reprezentaci školy. Úspěšný řešitel školního kola: Pořízka Jakub 9.A.
Všem žákům děkuji za účast a gratuluji k hezkým výsledkům. Úspěšným řešitelům patří velká gratulace a ocenění za jejich výbornou práci. Certifikáty o úspěšném řešení soutěže předám třídním učitelům k vložení do žákovského portfolia.
Potěšilová Lucie
















