Vystoupení našich žáků ve FN Olomouc

Ve čtvrtek 13. listopadu jsme společně ve Fakultní nemocnici Olomouc oslavili Mezinárodní den laskavosti – svátek, který nám připomíná sílu malých dobrých skutků a význam obyčejné lidské blízkosti. Setkání se neslo v mimořádně příjemné atmosféře plné vzájemné podpory, úsměvů a pozitivní energie. O nádherný kulturní zážitek se postarali naši žáci, kteří pod vedením paní Gabriely Jančíkové připravili milé a dojemné pásmo písniček, za které sklidili velký potlesk.