Čtvrťáci jeli do muzea v Prostějově

Čtvrťáci se postupně vydali do prostějovského muzea, kde pro ně měli připravený program „Pravěká vesnička“. Nejdříve si formou besedy ujasnili a zopakovali informace o pravěku. Poté si zasoutěžili, kdy si vyzkoušeli oblékání pravěkých lidí. Také dostali prostor, aby si celou výstavu prohlédli a i mnoho věcí vyzkoušeli. Například mleli obilí, pracovali jako archeologové, zjišťovali stáří kostí a nalezených artefaktů. A nakonec si mohli na památku vyrobit vlastní amulet. Výstava byla tematická k právě probíranému učivu, děti si vše užily a učivo zábavnou formou zažily.