Prostějovská koloběžka

Ve čtvrtek 18. září se na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově konala velmi oblíbená akce Prostějovská koloběžka. Tohoto ročníku se zúčastnilo rekordních 13 družstev ze všech prostějovských škol. Družstvo tvořili čtyři chlapci a čtyři dívky. Soutěžilo se ve sprintu, vytrvalosti a biatlonové štafetě. ZŠ Plumlov vyslalo také svou reprezentaci nejlepších sportovců . Bohužel v den konání soutěže naše řady prořídly vlivem náhlých nemocí. Proto jsme se na náměstí T. G. Masaryka sešli v úzké sestavě tří děvčat a dvou chlapců. Musíme poděkovat organizátorovi, že i přes tak malý počet závodníků nás nechal vstoupit do soutěže a „mimo“ soutěž nás nechal závodit. Všichni zúčastnění opravdu skvěle bojovali a tyto závody si užili. Nejlépe se to povedlo chlapcům, kdy ve svém rozjedu štafet projeli cílem jako druzí, i přes to že každý musel jet svou trať dvakrát. Určitě se budeme těšit na další ročník, na který snad už dorazíme v plném počtu.