Jako každý rok se i letos deváťáci ujali pořádání akce pro děti ze školní družiny. Letošní zábavné odpoledne se neslo v duchu dodatečné oslavy silvestra. Místo přípitku si děti zahrály pohybové soutěže a sladké odměny se nakonec dočkal každý. Naši deváťáci se diskotéky neúčastnili jen jako pořadatelé, netrvalo totiž dlouho a tancovali se svými mladšími spolužáky. Z tělocvičny se najednou stalo místo, kde se společně bavili ti, kteří kouzlo této školy teprve objevují s těmi, kteří se s tímto místem pomalu loučí.
Lenka Novotná

















