Poděkování

Vážení rodiče, milí žáci,

chtěli bychom z celého srdce poděkovat všem, kteří se zapojili do lízátkové výzvy. Děkujeme, že pomáháte dělat svět o kousek sladším a laskavějším. Společně jsme dokázali, že i drobnost může mít obravskou sílu. Vědomí, že na ně někdo „tam venku“ myslí a drží jim palce, je pro malé pacienty i jejich rodiče obrovskou psychickou vzpruhou.
Všechna vybraná lízátka, a že jich nebylo málo, byla předána do Fakultní nemocnice v Olomouci na hematologickou kliniku neziskové organizaci Dětské kliniky Šance ve čtvrtek 4. prosince, kde se zapojily i okolní školy.