Osmáci vyzkoušeli kluziště v Prostějově

V pondělí 1. prosince a v úterý 2. prosince se žáci osmého ročníku zúčastnili bruslení na veřejném kluzišti na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově. Během odpoledne si užili zábavu na ledě. Měli také možnost zlepšit své bruslařské dovednosti. Někteří žáci stáli na ledě úplně poprvé a hlavně ty musím pochválit. Naučili se základy bruslení a postupně získali jistotu na kluzišti. Atmosféra byla příjemná a plná nadšení. Společně strávený čas mimo školu posílil týmového ducha. Žáci odcházeli z kluziště s dobrou náladou a novými zážitky.