Halloween ve školní jídelně

Ve čtvrtek se naše školní jídelna proměnila v strašidelně kouzelné místo. Nechyběla ani výzdoba v oranžovo-černých barvách, dýně a pavučiny.

Kuchařky si připravily speciální halloweenské menu. Podávala se Podzimní polévka s černým okem a jako hlavní chod Čiči šišky s brambory. Na závěr nesměl chybět halloweenský zákusek, sladká tečka v podobě strašidelného, ale výborného dezertu.

Děkujeme našim kuchařkám za nápadité překvapení a už se těšíme na další akci.