Od čtvrtka 16. října do soboty 18. října probíhaly na školním dvoře Podzimní sběrové dny starého tříděného papíru. Během tří dnů dokázali rodiče a žáci nashromáždit 7988 kilogramů a naplnili téměř dva kontejnery. Nejvíce kilogramů dokázala nasbírat třída 5.B s průměrem 53,65 kilogramů na jednoho žáka. Druhé místo obsadila třída 3.B s více než třiceti devíti kilogramy na žáka. Třetí místo vybojovala třída 7.A, kdy každý žáka v průměru přispěl téměř třiceti osmi kilogramy. Výtěžek ze sběru poputuje na účet Klubu rodičů a přátel školy na podporu akcí pro děti. Děkujeme pomocníkům z řad učitelů a žáků.







