Čtvrťáci vyrazili na dopravní hřiště

Ve čtvrtek 11. září čtvrťáci začali dopravní výuku na dopravním hřišti v Prostějově, která se skládala ze dvou částí. Nejdříve měli teorii, kde si opakovali významy dopravních značek a křižovatky. V druhé části si nejprve prošli dopravní hřiště. S lektory si znovu vysvětlili a ukázali, kdo a kdy má v dané křižovatce přednost, a závěrem lekce jim byla vypůjčena kola, kdy si na dopravním hřišti vše vyzkoušeli a ověřovali své dovednosti.