Ve středu 11. března se v Němčicích nad Hanou konal florbalový turnaj, na který byli pozváni i naši florbalisti z osmých a devátých tříd. Reprezentanti ZŠ Plumlov naskočili do turnaje s velkým odhodláním a vybojovali si ve své skupině postup do play-off. Zde jsme se utkali se ZŠ Bedihošť, na kterou jsme ve velmi vyrovnaném zápase bohužel nestačili. Měli jsme ale pořád šanci získat alespoň bronzové umístění. O třetí místo jsme se utkali se ZŠ Ptení. V zápase plném skvělých sportovních momentů jsme uspěli a vybojovali úžasné třetí místo. Rád bych vyzdvihnul výkony našeho brankáře Josefa Hanáčka ze šesté třídy, který se stal pevným pilířem týmu, i když hrál proti soupeřům o několik let starším. Děkuji všem reprezentantům za hezké sportovní dopoledne a sportu zdar!
Mgr. Vlastimil Volčko










