Na pátek 6. února vyhlásil školní parlament Den v národních barvách. V tento den startují v italském Miláně zimní olympijské hry, a tak jsme se rozhodli podpořit naše sportovce jednoduchým způsobem – přijít v národních barvách-tedy v kombinaci modré, bílé a červené. A jak se nám to povedlo? Podívejte se!




















