Dnes zavítala do naší školy milá návštěva-Mikuláš, anděl a dva čertíci. Děti už od rána s napětím vyhlížely jejich příchod. Když se konečně ozvalo tajemné cinkání a objevili se ve třídách, většinu dětí zaplavila radost, i když někteří se i obávali, co si na ně čerti přichystali.
Mikuláš četl z Knihy hříchů a zhodnotil, jak se děti během roku chovaly. Přestože se sem tam našly drobné prohřešky, nakonec všichni dostali malou odměnu. Společně si zazpívali a v páté třídě se dokonce tančilo.
Tento den přinesl spoustu úsměvů, radosti a taky trochu toho napětí, které k mikulášské tradici neodmyslitelně patří. Tak zase za rok na shledanou.



















