Historie školy

V roce 2010 proběhla výměna oken za plastová v celé budově školy na základě projektu: Energetická úspora na ZŠ Plumlov.

Ve školním roce 2010/2011 jsme získali poprvé titul ZELENÁ ŠKOLA a do školy bylo nainstalováno pět interaktivních tabulí.

V roce 2011 proběhla rekonstrukce osvětlení v tělocvičně školy, rekonstrukce šatny
u tělocvičny školy, novým nábytkem byly vybaveny dva kabinety, třída ve školní družině
a školní jídelna.

Ve školním roce 2011/2012 jsme získali podruhé titul ZELENÁ ŠKOLA od Olomouckého kraje.
Na školním dvoře byla instalována přírodní učebna.

V roce 2012 byly vybaveny dvě třídy na 1. stupni novým nábytkem a dokončena výměna osvětlení ve všech třídách. Z projektu EU peníze školám jsme třídy vybavili dalšími interaktivními tabulemi, diaprojektory a učitelé obdrželi notebooky pro práci na IT.Také proběhla revitalizace školní zahrady v rámci projektu EVVO.

V roce 2013 pokračovalo vybavování tříd novým nábytkem na 2.st., proběhla výměna osvětlení ve všech kabinetech, na chodbě 1. patra SB, byl vybaven novým nábytkem kabinet 1.st. Na jaře proběhla demontáž nadstřešních stropních těles na staré budově. V roce 2013 dále proběhla výměna dveří u tělocvičny.

V roce 2014 byla vybavena učebna zeměpisu a třída 3.A novým školním nábytkem, do učebny anglického jazyka byly pořízeny nové skříně i s knihovničkami. Na školním dvoře postaveny relaxační prvky pro využívání školní družinou. Ve školní jídelně zaveden čipový systém pro evidenci odběru obědů.